GuidoSztolnia 1

logo1logo2

Logo TZ

 

W związku z obecną sytuacją związaną z zapobieganiem i przeciwdziałaniem COVID-19 Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu przedłuża termin dostarczania prac na konkursy ogłoszone z okazji XXVII Tygodnia Ziemi, do 29 maja 2020 r. Ze względu na istniejącą sytuację i brak możliwości zebrania prac przez nauczycieli i wysłanie ich przez placówki oświatowe, uczestnicy konkursów mogą prace wysyłać sami.

O kolejnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

 

 

Szanowni Państwo,

 

w związku z ogłoszeniem II etapu znoszenia ograniczeń rozpoczynamy starania o ponowne otwarcie naszych obiektów dla zwiedzających. Przygotowania rozpoczęliśmy już w kwietniu bowiem nowa sytuacja i funkcjonowanie naszych tras turystycznych w stanie zagrożenia epidemiologicznego wymaga od nas specjalnych działań!

 

Bierzemy pod uwagę wytyczne Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz służb sanitarnych i dokładamy wszelkich starań, by dobrze przygotować się na długo oczekiwane spotkanie z Państwem. Pragnę zaznaczyć, że wszelkie procedury zwiedzania oraz trasy turystyczne przygotowywane są z niebywałą starannością, która zapewnić ma ochronę oraz bezpieczeństwo Państwu i naszym pracownikom.

 

Na bieżąco będziemy informować o terminach wznowienia naszej działalności
w poszczególnych obiektach. Liczę na Państwa zrozumienie i cierpliwość.

 

Zrobimy wszystko, by zadbać nie tylko o Państwa bezpieczeństwo i zdrowie, ale także
o pozytywne, radosne i niezapomniane przeżycia związane z pobytem u nas.

 

Do zobaczenia wkrótce na naszych trasach!

 

Bartłomiej Szewczyk
Dyrektor Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu

Logo TZ

 

W związku z obecną sytuacją związaną z zapobieganiem i przeciwdziałaniem COVID-19 Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu przedłuża termin dostarczania prac na konkursy ogłoszone z okazji XXVII Tygodnia Ziemi, do 15 maja 2020 r. W miarę możliwości prosimy o przesyłanie prac pocztą.

 

O kolejnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

 

 

marcisz

 

Szanowni Państwo w związku z zaistniałą sytuacją XI Konkurs Sztuki Intuicyjnej im. Juliusza Marcisza w 2020 roku się nie odbędzie.

Przyjmowanie prac zostało zawieszone.

Ważne! Konkurs przeniesiono na rok 2021.

Na prace będziemy czekać w dniach od 15.02.2021 do 16.04.2021 r.

Wernisaż odbędzie się 03.06.2021.

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

W związku z wyjątkową sytuacją, w jakiej się wszyscy znaleźliśmy, walcząc z epidemią koronawirusa, informuję, że działalność Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu pozostanie zawieszona do końca kwietnia bieżącego roku. Wszystkie zaplanowane na ten czas eventy, rezerwacje zwiedzania zarówno Kopalni Guido, jak i Sztolni Królowa Luiza zostają odwołane.

 

W przypadku już opłaconych rezerwacji, przeniesienia zwiedzania na inny termin, lub zasad zwrotu kosztów, prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: 32 271 40 77.

 

W tym trudnym dla nas wszystkich okresie, liczę na Państwa wyrozumiałość, życząc jednocześnie dużo zdrowia i pogody ducha. O ewentualnych dalszych zmianach w funkcjonowaniu Muzeum będziemy Państwa informować na bieżąco. Zachęcamy do śledzenia naszych profili na Facebooku.

 

Do zobaczenia wkrótce na naszych trasach – a na razie #zostańwdomu!

 

 

Bartłomiej Szewczyk

Dyrektor Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu

logo1logo2MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05 Platan GrnolskiePGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeTaxi WestPOT 2017 2 logo Planet Cinema famur logoppObszar roboczy 37logo IbisJSW 

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.