Nie masz pomysłu na urodziny swojej pociechy?

Zgłoś się do nas i wybierz jedną z niebanalnych propozycji na imprezę urodzinową.

Urodziny sztolnia 1

Dla każdego dziecka urodziny to wyjątkowe święto, a jego atmosfera powinna zapewniać gościom ogrom niezwykłych i niezapomnianych przeżyć. Kluczowy w tym jest element zaskoczenia, który sprawi, że urodziny zostaną w pamięci na dłużej.

Co trzeba zrobić?

1. Rodzicu, skontaktuj się z nami, by zgłosić termin imprezy oraz dokonać wyboru motywu przewodniego z oferty (podpytaj dziecko o jego oczekiwania, niemniej zachowaj odrobinę tajemnicy, by uzyskać efekt WOW). Warto zrobić to z wyprzedzeniem, aby spokojnie przygotować gości na udział w przygodzie.

2. Wraz z dzieckiem przygotuj listę gości, wybierz wykonane przez nas zaproszenie (szablon zgodny z motywem przewodnim), wręcz zaproszenia gościom.

3. Ustal wszystkie szczegóły/atrakcje związane z imprezą. Możesz dokonać wyboru odpowiedniego miejsca na realizację scenariusza zabawy. Uszyj swojemu dziecku urodziny na miarę jego marzeń.

4. Przybądźcie na imprezę. Bawcie się dobrze!

Dysponujemy niebanalnymi scenariuszami urodzin, które możecie dowolnie modyfikować, w zależności od wieku i zainteresowań solenizanta. Organizujemy imprezy urodzinowe dla dzieci w różnym wieku. Służymy pomocą przy wyborze najkorzystniejszej formy urodzin.

PROPOZYCJE URODZIN

Mali Tropiciele (urodziny paleontologicze)

Wiek: 5-8 lat

Jest pewien wiecznie głodny dinozaur, który pożera wszystko, co spotka na swojej drodze. Im więcej zje, tym szybciej urośnie. Tak samo jest z fantazją naszych pociech. Im lepszej pożywki dostarczymy ich umysłom, tym w przyszłości będą bardziej kreatywne. Dlatego też zapraszamy na urodziny pełne nowych przeżyć. Nasi mali paleontolodzy przejdą w podziemia Sztolni Królowa Luiza, poszukają śladów przeszłości planety Ziemi oraz przeprowadzą działania wykopaliskowe – czego efektem będzie złożenie szkieletu dinozaura. Następnie na Tropicieli będą czekały warsztaty plastyczne oraz zabawy ruchowe. Uwieńczeniem tak udanych odkryć będzie uczta wydana na cześć Solenizanta.

Koszt urodzin:

- w tygodniu (poniedziałek-piątek) to 800,00zł (do 10 osób łącznie z solenizantem)

- w weekend (sobota-niedziela) to 900,00zł (do 10 osób łącznie z solenizantem)

Każda dodatkowa osoba 25 zł. brutto
Opłata za dodatkowego przewodnia jeżeli grupa liczy więcej niż 20 osób- 150 zł. brutto

Urodziny z dreszczykiem (śledzenie heks, utopków i beboków)

Wiek: 8-12 lat

Uwaga! Złodzieje! Ktoś ukradł ordery dla Gości i Solenizanta! Na miejscu pozostawiono tylko tajemniczy list, który może posłużyć jako ważna wskazówka. Śladami przerażających Heks, Beboków i Utopków dzieci trafiają w podziemia Sztolni Królowa Luiza, gdzie poznają trud podziemnej pracy oraz pokonują przeszkody i odnajdują kolejne wskazówki, biorą też udział w akcji ratunkowej i jadą szalonym Karlikiem. Czyżby w pociągu były ukryte ordery? Na to pytanie dzieci muszą odnaleźć same odpowiedź. Po niesamowitych przygodach i wyczerpujących poszukiwaniach.

Koszt urodzin:

- w weekend (sobota-niedziela) to 900,00zł (do 10 osób łącznie z solenizantem)

Podziemne Podchody

Wiek: 9-14 lat

Bezczynność…? Czy ta młodzież się nudzi? Nie! Nie! To nie u nas! Ekscytująca przygoda w podziemiach Sztolni Królowa Luiza zapewniona. Krótka instrukcja BHP i młodzież wyrusza w 10 minutowych odstępach, pierwsza grupa opracowuje trasę ucieczki i zadania do wykonania dla drugiej. ŚMIECH, EKSCYTACJA, RYWALIZACJA gwarantowana!!! Po pościgu impreza.

Koszt urodzin:

- w weekend (sobota-niedziela) to 900,00zł (do 10 osób łącznie z solenizantem)

Każda dodatkowa osoba 25 zł. brutto
Opłata za dodatkowego przewodnika jeżeli grupa liczy więcej niż 20 osób - 150 zł. brutto

W cenie urodzin:

- 1,5h zwiedzania podziemi Sztolni Królowa Luiza

- 1,5h animacji

- zastawa stołu ( talerzyki, kubeczki, serwetki, miski, łyżeczki, nóż do krojenia tortu)

- dostęp do wody pitnej

- jeden szampan bezalkoholowy

- kawa oraz herbata dla rodziców

- zaproszenia

- dyplomy

- drobny upominek dla każdego uczestnika urodzin

Dodatkowo płatne:

- dodatkowa godzina animacji, prowadzona przez Przewodnika (powyżej 3 godzin trwania urodzin 150,00 zł. brutto)

UWAGA: Maksymalna liczba uczestników na urodzinki wynosi 30 dzieci
UWAGA: Salki są przydzielane na podstawie ostatecznej liczby uczestników

Kontakt: tel.:

+48 32 271 40 77 lub

32 630 30 91 wew. 7005 lub

538 899 220

Zarządzenie nr 154/2023 Dyrektora Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu z dnia 18.12.2023r.