W konkursie plastycznym na projekt znaczka pocztowego z okazji XXVII Tygodnia Ziemi Jury w składzie: Witold Berus – artysta plastyk, Bożen a Mazur – artysta plastyk i Urszula Potyka – organizator nie przyznało pierwszej nagrody tylko 7 nagród II. Otrzymali je:

• II nagroda – Roksana Podsiedlik, Liceum Ogólnokształcące w Pilicy
  • II nagroda – Alicja Mirek, II LO w Siemianowicach Śląskich
  • II nagroda – Patryk Kawecki, Szkoła Podstawowa we Wrzosowej
  • II nagroda – Magdalena Hanak, Zespół Szkół Ekonomiczno- Usługowych w Rybniku
  • II nagroda – Hiacynta Gazek, II LO w Siemianowicach Śląskich
  • II nagroda – Wiktoria Pawelak, I LO w Rudzie śląskiej
  • II nagroda – Kamil Gil, Zespół Szkół w Pilicy

W konkursie plastycznym na rysunek satyryczny: „Śmieciowa udręka” zorganizowanym z okazji XXVII Tygodnia Ziemi Jury w składzie: Witold Berus – artysta plastyk, Bożena Mazur – artysta plastyk i Urszula Potyka – organizator nie przyznało pierwszej nagrody. 5 równorzędnych II nagród otrzymują:

• II nagroda – Agata Supel, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 w Kędzierzynie Kożlu
  • II nagroda – Natalia Pacia, Szkoła Podstawowa nr 12 w Dąbrowie Górniczej
  • II nagroda – Hiacynta Gazek, II LO w Siemianowicach Śląskich
  • II nagroda – Marta Kończak, Szkoła Podstawowa nr 14 w Rudzie Śląskiej
  • II nagroda – Oliwia Migdał, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 w Kędzierzynie Kożlu

W konkursie literackim: „Mój Ekobohater” zorganizowanym z okazji XXVII Tygodnia Ziemi Jury w składzie: Jerzy Makselon – reżyser słuchowisk radiowych, redaktor, dyrektor Teatru Nowego w Zabrzu, Jacek Okoń – pisarz i Urszula Potyka – organizator nie przyznało pierwszej i drugiej nagrody.

• III nagroda – Karolina Mielcarek, Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 9 w Żorach
  • Wyróżnienie – Małgorzata Tułaj, I LO w Rudzie Śląskiej
  • Wyróżnienie – Kacper Michalski, IX LO w Częstochowie

W konkursie na tekst satyryczny: „Może rapowanie ułatwi segregownie” Jury w składzie: Jerzy Makselon – reżyser słuchowisk radiowych, redaktor, dyrektor Teatru Nowego w Zabrzu, Jacek Okoń – pisarz i Urszula Potyka – organizator przyznało:

• I nagroda – Piotr Każmierczak, IX LO w Częstochowie

Nie przyznano nagrody II i III

• Wyróżnienie – Agata Supel, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 w Kędzierzynie Kożlu
  • Wyróżnienie – Aleksander Kublik, Szkoła Podstawowa nr 22 w Zabrzu
  • Wyróżnienie – Martyna Łatyk, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 w Kędzierzynie Kożlu

Nagrody zostaną przesłane pocztą.

logo1MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4Nowe PK YT q fortum 125.100 05 Platan PGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeGZM 2POT 2017 2  famur logo logo rs

WWW 4logo skrconeWWW 1