Przyszła pora na kolejną prezentację naszych nowości w ofercie Fuzekli. Tym razem coś dla Pań. Nowe wzory i kolory idealne na lato. Styl sportowy czy klasyczny, każda z Pań znajdzie swój wzór.

1. Wzór eleganckie MAKATKI

wzór 1

2. Wzór klasyczna kupla górnicza

wzór 2

3. Wzór kolorowa kupla górnicza

wzór 3

Co trzeba zrobić, aby kupić Fuzekle?

1. Skarpetki dostępne są w sklepikach należących do Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu:
- Sklepik Guido, ul. 3 Maja 93, 41-800 Zabrze
- Sklepik Sztolnia Królowa Luiza, ul. Wolności 408, 41-800 Zabrze
- Sklepik Sztolnia Królowa Luiza, ul. M. Mochnackiego 12, 41-800 Zabrze

2. Cena jednej pary skarpet: 20,00 zł brutto

3. Skarpetki można kupić bezpośrednio w sklepiku oraz zamówić mailowo lub telefonicznie;
- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- telefon 32 630 30 91 wew. 8001
- zamawiając należy podać wzór, rozmiar, ilość

4. Specyfikacja
- Bawełna 80%, 5% elastan, 15% poliamid