MGW.INFO

Drodzy Goście,

W związku z wyjątkową sytuacją, w jakiej znaleźliśmy się wszyscy kolejny  raz w tym roku, zgodnie z nowymi obostrzeniami, a przede wszystkim w trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo informuję, że działalność turystyczna i kulturalna Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu pozostanie zawieszona od 24.10 br. do odwołania.

Wszystkie zaplanowane na ten czas wydarzenia, eventy i rezerwacje zwiedzania zarówno Kopalni Guido, jak i Sztolni Królowa Luiza zostają odwołane.

W przypadku już opłaconych rezerwacji, przeniesienia zwiedzania na inny termin, lub zasad zwrotu kosztów, prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny:
32 271 40 77.

O wszystkich zmianach w funkcjonowaniu Muzeum będziemy Państwa informować na bieżąco.

Bartłomiej Szewczyk

Dyrektor Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu