voucherSZ

W kalendarzu grudzień, za oknem powoli robi się biało, a w radiowych głośnikach świąteczne piosenki. To może oznaczać tylko jedno! Święta zbliżają się wielkimi krokami.

W poszukiwaniu prezentu idealnego pomóc może Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu ze swoją specjalną ofertą.

Dla poszukiwaczy przygód, dla miłośników techniki, dla fanów wielkich maszyn i dla tych, którzy kochają niespodzianki Muzeum oferuje voucher na zwiedzanie magicznych podziemi.

Idealny świąteczny podarunek zarówno dla starszych, jak i młodszych członków rodziny - ponieważ vouchery dostępne są na trzy różne trasy, w tym podziemną Trasę Wodną z najdłuższym w Polsce, podziemnym spływem łodzią czy na poziom320 w Kopalni Guido. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Co czeka turystów w zabrzańskich podziemiach? Niekończąca się sieć kopalnianych korytarzy, wąskie przejścia, pokazy pracy prawdziwych maszyn górniczych, zjazd prawdziwą, górniczą szolą, a przede wszystkim - spora dawka górniczej historii Śląska!

Vouchery dostępne są na stronie https://bilety.kopalniaguido.pl/

Jeden voucher uprawnia do zwiedzania jedną osobę, warto więc zadbać o towarzystwo dla obdarowanego. Wejściówki będzie można wykorzystać aż do 20 grudnia 2021 roku.

Sprawdź ofertę Muzeum Górnictwa Węglowego i na święta podaruj bliskim niezwykłą przygodę!