GuidoSztolnia 1

logo1logo2

 

Zbliżają się święta, czyli rodzinny czas. Jak w każdej rodzinie pewnie i w Waszej od pokoleń pielęgnowane są jakieś bożonarodzeniowe tradycje.


Tematem konkursu, do którego chcemy Was zaprosić  są Bożonarodzeniowe tradycje w śląskim domu.

Pokażcie nam w formie stworzonego przez Was komiksu jak wyglądają Wasze przygotowania. Może w jakiś wyjątkowy sposób obchodzicie 24 grudnia? Może ktoś zawsze robi to samo od lat np pierwszy łamie się opłątkiem...

Nie znamy Was, a chętnie poznamy i Wasze rodzinne tradycje również :)

 

Zapraszamy!

 

KONKURS HOHOHO 1

 

Regulamin konkursu

 

 

logo1logo2MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05 Platan GrnolskiePGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeTaxi WestPOT 2017 2 logo Planet Cinema famur logoppObszar roboczy 37logo IbisJSW katowice airport logoDB eps Przekonwertowanywpiib

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.