GuidoSztolnia 1

logo1logo2

 

Konkurs Marcisza 2021.www

 

Temat konkursu: 

ANTROPOCEN - CZŁOWIEK I JEGO OTOCZENIE

od prehistorii do sztucznej inteligencji

 

Konkurs ma na celu promocję malarskiej amatorskiej twórczości artystycznej, propagowanie jej twórców, popularyzacje kultury i tradycji, a także promocje dziedzictwa kulturowego. 

  

Wernisaż wystawy pokonkursowej odbędzie się 2 czerwca 2021 r. o godzinie 17.00 w Łaźni Łańcuszkowej.

  

Warunki uczestnictwa w konkursie: 

  

1. Konkurs ma charakter otwarty i ogólnopolski. Mogą w nim wziąć udział wszystkie osoby amatorsko zajmujące się malarstwem. W przypadku osób niepełnoletnich, zgłoszenia i akceptacji regulaminu w imieniu osoby niepełnoletniej musi dokonać opiekun prawny. 

  

2. Uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 prace w terminie przewidzianym w regulaminie. Dopuszczone do konkursu techniki malarskie to: akryl, olej, akwarela, pastel. Warunkiem zakwalifikowania prac do konkursu jest przedstawienie prac związanych z tematem wiodącym konkursu, w terminie przewidzianym w regulaminie. 

  

3. Do konkursu zostaną dopuszczone prace, które nigdy wcześniej nie brały udziału w konkursach. 

  

4. Prace muszą być oprawione w listwy lub proste, niezdobione ramy z uchwytem umożliwiającym zawieszenie. Na odwrocie każdej pracy należy zamieścić metryczkę zawierającą: 

imię i nazwisko malarza 

tytuł pracy, technikę, wymiar 

grupę plastyczną, do której należy artysta 

adres korespondencyjny 

telefon kontaktowy oraz email 

  

5. Prace należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą w opakowaniu zapewniającym odpowiedni transport (na koszt własny, za ewentualne uszkodzenia powstałe w czasie przesyłki organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności) do dnia 16.04.2021 r. 

 

REGULAMIN KONKURSU

KARTA ZGŁOSZENIOWA 

 

 

 

logo1logo2MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05 Platan GrnolskiePGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeTaxi WestPOT 2017 2 logo Planet Cinema famur logoppObszar roboczy 37logo IbisJSW katowice airport logoDB eps Przekonwertowanywpiib

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.