GuidoSztolnia 1

logo1logo2

 

Guido.320

 

Za nami pierwszy tydzień po wznowieniu działalności i otwarciu Trasy Rodzinnej w Sztolni Królowa Luiza, a już śpieszymy z informacją o kolejnej trasie, którą przywracamy. Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu informuje, że z dniem 13.02.2021 zwiedzanie poziomu 320 w Kopalni Guido znów będzie możliwe.

 

Zwiedzanie Kopalni Guido w Zabrzu to niezapomniane odkrywanie poziomu 320, które wiąże się przede wszystkim z poznawaniem rozwoju techniki górniczej od końca XIX wieku aż do czasów współczesnych. Choć Kopalnia Guido od lat nie wydobywa węgla, to na trasie turystycznej na poziomie 320 go nie brakuje. Przejażdżka elektryczną kolejką podwieszaną, to tylko jedna z atrakcji czekających na turystów 320 metrów pod ziemią!

Komfortowo i bezpiecznie. Zwiedzanie tylko w małych grupach, do 10 osób plus przewodnik, a dodatkowo zapewniamy możliwość wykupienia wycieczki indywidualnej.  

 

Rezerwacji biletu można dokonać telefonicznie pod nr telefonu (32) 271 40 77 oraz online pod adresem https://bilety.kopalniaguido.pl.

 

Wszystkie szczegóły dotyczące oferty znajdują Państwo na naszej stronie www.kopalniaguido.pl

 

 

logo1logo2MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05 Platan GrnolskiePGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeTaxi WestPOT 2017 2 logo Planet Cinema famur logoppObszar roboczy 37logo IbisJSW katowice airport logoDB eps Przekonwertowanywpiib

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.