GuidoSztolnia 1

logo1logo2

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu zaprasza do udziału w testowaniu rynku w związku z przygotowaniem procedury wyłonienia wykonawcy odpowiedzialnego za  stworzenie i eksploatację przestrzeni cateringowo-restauracyjnej Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.

 

Celem testowania rynku jest uzyskanie opinii i informacji od potencjalnych wykonawców dotyczących możliwych i najefektywniejszych rozwiązań w zakresie realizacji Przedsięwzięcia.

 

Szczegółowe informacje zamieszczone są w załączonych plikach:

- Zaproszenie do testowania rynku MGW,

- Memorandum informacyjne MGW,

- Ankieta dla potencjalnych wykonawców MGW.

 

W celu wzięcia udziału w testowaniu rynku prosimy o przesłanie w odpowiedzi zwrotnej wypełnionych ankiet w formie elektronicznej na adres

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do dnia 25.03.2021 r.

 

 

logo1logo2MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05 Platan GrnolskiePGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeTaxi WestPOT 2017 2 logo Planet Cinema famur logoppObszar roboczy 37logo IbisJSW katowice airport logoDB eps Przekonwertowanywpiib

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.