GuidoSztolnia 1

logo1logo2

 

Wprawdzie nasze Muzeum, z przyczyn od nas niezależnych, jest chwilo zamknięte, ale już dzisiaj zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony, na której prezentujemy zbiory muzealne w wersji cyfrowej.

 

Na nowej stronie znajdują się kolekcję zbiorów Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu w wersjach 2D oraz 3D. Dodatkowo zdigitalizowana kolekcja wzbogacona jest o merytoryczne jej opisy, dające fachową wiedzę na temat prezentowanych obiektów.

   

Strona dostępna jest TUTAJ.

 

1

 

Elektryczny kompresor tłokowy AEG

 

2  

Karlik

   7

 

 Elektryczny kompresor tłokowy Bells

 

 Zapraszamy!

 

logo1logo2MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05 Platan GrnolskiePGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeTaxi WestPOT 2017 2 logo Planet Cinema famur logoppObszar roboczy 37logo IbisJSW katowice airport logoDB eps Przekonwertowanywpiib

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.