GMD21.T.II

Z nami kolejna, czwarta edycja Górniczego Miasta Dzieci- tematycznych półkolonii zorganizowanych przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.

W trakcie półkolonii dzieci i młodzież zgłębili podstawowe pojęcia z zakresu wiedzy o przedsiębiorczości, ekonomii i zarządzania własnymi finansami. 💰💰💰

Uczestnicy mieli okazję poznać zawody związane z działalnością Muzeum oraz wzięli udział w podziemnych wycieczkach w kompleksie Sztolnia Królowa Luiza.⚒🖤👷‍♀️

Projekt został zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu ze środków Narodowego Banku Polskiego, w ramach programu edukacji ekonomicznej.

image001image002