EKO WARSZTATY FB

Nie ma więc czasu na nudę. Park 12C Sztolni Królowa Luiza zaprasza w każdą niedzielę na wyjątkowe, bezpłatne, plenerowe eko-warsztaty dla Ekobajtli i ich rodzin! To doskonały pomysł na wspólnie spędzony dzień, pełen zabawy, uśmiechu i solidnej dawki wiedzy!

W programie każdego tygodnia, w godzinach od 12:00 do 18:00 czekają na Was zajęcia warsztatowe, eksperymenty, gry i zabawy – zarówno dla tych najmłodszych, jak i nieco starszych… Każde warsztaty to inne atrakcje, wśród nich między innymi sadzenie kwiatów, ozdabianie eko-toreb, gry planszowe, biegi i ścieżki sensoryczne, budowanie domków dla ptaków i dla owadów, tworzenie opakowań na jedzenie wielokrotnego użytku, notesów z recyclingu, eko-kosmetyków i wiele innych!

Nie zapominamy też o strefie odpoczynku i totalnego relaksu…i tak przez cały sierpień, a nawet wrzesień. Pogoda również nam niestraszna – w razie deszczu zajęcia odbędą się pod dachem.

Zapraszamy!

Warsztaty są realizowane w ramach projektu pn. Ekobajtel. Projekt dofinansowano ze środków Fundacji ORLEN.

Fundacja ORLEN logotyp 01

Więcej o projekcie: www.muzeumgornictwa.pl – zakładka Projekty.