GuidoSztolnia 1

logo1logo2

 

EKO WARSZTATY FB

 

Nie ma więc czasu na nudę. Park 12C Sztolni Królowa Luiza zaprasza w każdą niedzielę na wyjątkowe, bezpłatne, plenerowe eko-warsztaty dla Ekobajtli i ich rodzin! To doskonały pomysł na wspólnie spędzony dzień, pełen zabawy, uśmiechu i solidnej dawki wiedzy!

 

W programie każdego tygodnia, w godzinach od 12:00 do 18:00 czekają na Was zajęcia warsztatowe, eksperymenty, gry i zabawy – zarówno dla tych najmłodszych, jak i nieco starszych… Każde warsztaty to inne atrakcje, wśród nich między innymi sadzenie kwiatów, ozdabianie eko-toreb, gry planszowe, biegi i ścieżki sensoryczne, budowanie domków dla ptaków i dla owadów, tworzenie opakowań na jedzenie wielokrotnego użytku, notesów z recyclingu, eko-kosmetyków i wiele innych!

 

Nie zapominamy też o strefie odpoczynku i totalnego relaksu…i tak przez cały sierpień, a nawet wrzesień. Pogoda również nam niestraszna – w razie deszczu zajęcia odbędą się pod dachem.

 

Zapraszamy!

 

Warsztaty są realizowane w ramach projektu pn. Ekobajtel. Projekt dofinansowano ze środków Fundacji ORLEN.

Fundacja ORLEN logotyp 01

 

Więcej o projekcie: www.muzeumgornictwa.pl – zakładka Projekty.

 

logo1logo2MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05 Platan GrnolskiePGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeTaxi WestPOT 2017 2 logo Planet Cinema famur logoppObszar roboczy 37logo IbisJSW katowice airport logoDB eps Przekonwertowanywpiibsilesia 1Obszar roboczy 1 100LOTTO1Obszar roboczy 3 100 1

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.