deskorolka post logo Obszar roboczy 1

Wakacje w połowie, a TY Drogi Rodzicu jeszcze szukasz pomysłu na aktywne warsztaty dla swojej pociechy, najlepiej na świeżym powietrzu ?

Przypominamy o naszym hicie – codziennie, do 27.08.2021,w godzinach 08:00 – 16:00!

Jednodniowe warsztaty deskorolkowe w Parku 12C, zajęcia będą obejmować opanowanie podstaw jazdy na deskorolce.

Dodatkowe zajęcia rekreacyjne: zwiedzanie podziemi Sztolni Królowa Luiza, Kopalni Guido oraz wizyta w Parku Techniki Wojskowej.

Wstęp wolny!

Wcześniejsze zapisy obowiązkowe!

Zapisy i dodatkowe informacje pod numerem tel. 779 096 420

Zadanie realizowane przez Centrum Działań Rewitalizacyjnych w Zabrzu we współpracy ze Stowarzyszeniem Niestrudzeni z Katowic.

Zadanie dofinansowano ze środków Fundacji Orlen.