GuidoSztolnia 1

logo1logo2

 

Informujemy, że Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu przygotowuje się do procedury przeniesienia zbiorów do nowej siedziby zlokalizowanej w budynku dawnej cechowni Kopalni Królowa Luiza, a w dalszej kolejności do wyremontowanego gmachu przy ul. 3 Maja 19. Wspomniane przemieszczenia zbiorów stanowić będą zadanie priorytetowe, które zaabsorbuje całość zasobów kadrowych pionu muzealnego i trwać będzie przez okres kilkumiesięczny.

 

W związku z tym od dnia 4 października 2021 r. aż do odwołania zawieszone są wszelkie kwerendy oraz wypożyczenia  muzealiów należących do zbioru MGW. Dotyczy to zarówno wypożyczeń dla  kontrahentów zewnętrznych, jak i ruchu muzealiów w obrębie MGW.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

 

08 09 2021 Cechownia Panorama1 mini

 

logo1logo2MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05 Platan GrnolskiePGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeTaxi WestPOT 2017 2 logo Planet Cinema famur logoppObszar roboczy 37logo IbisJSW katowice airport logoDB eps Przekonwertowanywpiibsilesia 1Obszar roboczy 1 100LOTTO1Obszar roboczy 3 100 1

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.