dziekujemy

W ten trudny dla naszych sąsiadów czas, Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, korzystając ze swojego zaplecza noclegowego w Hostel Guido, postanowiło wspomóc uciekających przed wojną. Obecnie w naszym Hostelu przebywa siedemdziesięciu dziewięciu obywateli Ukrainy.

Przy tej okazji chcielibyśmy w imieniu swoim oraz naszych Gości ogromnie podziękować za okazaną pomoc i wsparcie, za każdy drobny gest. Przede wszystkim dziękujemy mieszkańcom Zabrza i całego województwa śląskiego, kolejny raz udowodniliście, że na naszą społeczność można zawsze liczyć!

Dziękujemy wspierającym nasze działania zabrzańskim instytucjom i organom samorządowym.

Szczególne podziękowania, za nieocenioną pomoc organizacyjną i okazane wsparcie materialne należą się Grupie FAMUR SA.

Nie zapominamy także o innych firmach, między innymi:

· @Belmaflex Polska Sp. z o.o.,
· Związek Zawodowy Ratowników Górniczych w Polsce przy Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego w Bytomiu,

które cały czas dołączają do nas w niesieniu pomocy.

Jeszcze raz dziękujemy i potwierdzamy, że razem możemy więcej!
🙌💪🇺🇦

Dyrektor Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu wraz z pracownikami.