GuidoSztolnia 1

logo1logo2

 
Niedziela, maj, słoneczna pogoda za oknem... 😉
To może oznaczać tylko jedno idealne warunki na piknik.  22 maja br. w Parku 12C Sztolni Królowa Luiza odbędzie się Piknik Przyjaźni (polsko - ukraińskiej). Smakoszy z pewnością zainteresuje zestawienie smaków kuchni ukraińskiej z kuchnią polską! 
 
Dla najmłodszych przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu:
- warsztaty dla dzieci
- skakanie w gumę 😉
- wyścigi w workach
- grę trenową
 
Czas spakować kocyk i wybrać się do nas! Jeśli nie masz swojego nic straconego, zadbaliśmy o wszystko, gwarantujemy superową atmosferę, pyszną kuchnię i muzykę! 
Startujemy o 11:00 występem Orkiestry Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, a na koniec... koncert. O 17:00 specjalnie dla Was na scenie wystąpią KUCZERYKI.
Folkowy klimat ich utworów, w których słychać inspirację śląskimi kominami, beskidzkimi polanami i ukraińskimi wsiami pozwoli Wam w pełni poczuć klimat naszego pikniku.
Do zobaczenia! - Побачимось!

*Wstęp wolny 🙂
 
PiknikPrzyjazni PLAKAT WEB

logo1MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05 Platan GrnolskiePGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeTaxi WestPOT 2017 2 logo Planet Cinema famur logoppObszar roboczy 37logo IbisJSW katowice airport logoDB eps Przekonwertowanywpiiblogo rslogoObszar roboczy 1 100

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.