slider G i SZ

Tegoroczny motyw przewodni brzmi ,,Po szychcie. Czas na fajrant!"
Zatem...

XIII edycję INDUSTRIADY spędź z nami w strefie Carnall Sztolni Królowa Luiza i nie tylko 😉 !

A jak? Oczywiście z przytupem! Na największej, w mieście potańcówce jak za dawnych lat!

Wybierając się całą rodziną na niezapomnianą wycieczkę zakładową - Panie szofer gazu! Wycieczkę w czasie której poznasz niejedną tajemnice miasta Zabrze!

Odkrywając magię podziemi Sztolni Królowa Luiza i Kopalni Guido w Zabrzu*

Do wyboru aż trzy opcje zwiedzania:

- Idymy na spływ - gdzie popłyniecie najdłuższym, podziemnym spływem w Europie!

- Na placu - nasze Podziemne Królestwo Maszyn na ten jeden, wyjątkowy dzień zamieni się w miejsce, gdzie królować będą śląskie gry i zabawy sprzed lat.

- Fajrant po szychcie - na początek podejrzymy trochę pracę górnika, wprawimy w ruch kombajny i przewieziemy Was podwieszaną kolejką, żeby na koniec móc się udać na prawdziwy fajrant do najniżej położonego pubu w całej Europie, aż 320 metrów pod ziemią!

* rezerwacja zwiedzania na trasy na www.podziemnaprzygoda.pl

Oddaj się sportowym emocjom na śląskim szpilu i słodkiemu nic nie robieniu na zorganizowanym przez nas pikniku, wybierz się na całodniowe warsztaty przygotowane z myślą o najmłodszych i tych nieco starszych 😉

Cała moc atrakcji i super zabawa gwarantowane!!

Do zobaczenia 3 września!

Zaprasza Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski.