GuidoSztolnia 1

logo1logo2

 

Szanowni Państwo, 

 

W trosce o Państwa bezpieczeństwo i w związku z zagrożeniem związanym z koronawirusem informujemy, że przyjmowanie prac (obrazów) na XI Konkurs Sztuki Intuicyjnej im. Juliusza Marcisza ANTROPOCEN – człowiek i jego otoczenie… zostaje zawieszone do odwołania.

O wszelkich zmianach zostaną Państwo poinformowani.

 

Konkurs Marcisza.FB

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, Stowarzyszenie i Kolekcja ,,Barwy Śląska" w Rudzie Śląskiej zapraszają do udziału w XI Konkursie Sztuki Intuicyjnej im. Juliusza Marcisza.

 

Temat konkursu:

ANTROPOCEN - człowiek i jego otoczenie od prehistorii do sztucznej inteligencji

Konkurs ma na celu promocję malarskiej, amatorskiej twórczości artystycznej, popularyzacje kultury i tradycji, a także promocje dziedzictwa kulturowego Śląska.

 

Wernisaż wystawy pokonkursowej odbędzie się 02 czerwca 2021 r. o godzinie 17.00 w Łaźni Łańcuszkowej.

 

Warunki uczestnictwa w konkursie:

 

1. Konkurs ma charakter otwarty i ogólnopolski. Mogą w nim wziąć udział wszystkie osoby amatorsko zajmujące się malarstwem. W przypadku osób niepełnoletnich, zgłoszenia i akceptacji regulaminu w imieniu osoby niepełnoletniej musi dokonać przedstawiciel ustawowy.

 

2. Uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 prace w terminie przewidzianym w regulaminie. Dopuszczone do konkursu techniki malarskie to: akryl, olej, akwarela, pastel. Warunkiem zakwalifikowania prac do konkursu jest przedstawienie prac związanych z tematem wiodącym konkursu, w terminie przewidzianym w regulaminie.

 

3. Do konkursu zostaną dopuszczone prace, które nigdy wcześniej nie brały udziału w konkursach.

 

4. Prace muszą być oprawione w listwy lub proste, niezdobione ramy z uchwytem umożliwiającym zawieszenie. Na odwrocie każdej pracy należy zamieścić metryczkę zawierającą:

imię i nazwisko malarza

tytuł pracy, technikę, wymiar

grupę plastyczną, do której należy artysta

adres korespondencyjny

telefon kontaktowy oraz email

 

5. Prace należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą w opakowaniu zapewniającym odpowiedni transport (na koszt własny, za ewentualne uszkodzenia powstałe w czasie przesyłki organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności) do dnia 06.05.2020 r.

 

KARTA ZGŁOSZENIOWA

REGULAMIN KONKURSU

logo1MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05 Platan GrnolskiePGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeTaxi WestPOT 2017 2 logo Planet Cinema famur logoppObszar roboczy 37logo IbisJSW katowice airport logoDB eps Przekonwertowanywpiiblogo rslogoObszar roboczy 1 100

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.